zoom_in

Lupa s osvetlením - 10797

5% zľava pre registrovaných zákazníkov
83,28 €
Lupa s osvetlením
S držiakom šošovky
Bez zväčšovacej šošovky
5" - 130 mm
Množstvo

Tovar je na sklade u dodávateľa Dodanie: 2 až 7 dní
Niekedy potrebujete pri svojej práci trochu viac svetla a zväčšenie drobných častí. Lupa s osvetlením je dokonalým riešením pri práci na jemných detailoch nechtov, elektroniky, make-upu, pečiatok, hodiniek alebo pri modelárskych prácach, či inom hobby. Pri presných prácach sa nie vždy môžete spoliehať iba na svoje oči, určite budete potrebovať kvalitnú zväčšovaciu lupu s osvetlením. Navyše je oveľa jednoduchšie objaviť drobné detaily pod viacbodovým LED osvetlením. Náš produkt je nesmierne flexibilný vzhľadom nato, že je možné na niekoľkých miestach zafixovať žiadanú pozíciu a výšku. Tento praktický doplnok sa dá kdekoľvek jednoducho namontovať.

  • Vysoká svietivosť, Úsporné LED osvetlenie:

  • Hlavica lupy: Šošovku je možné vybrať podľa potreby z 3 rôznych typov, vďaka "Easy-Click-Ring" systému je ich možné rýchlo a jednoducho meniť.
    Šošovku chráni pred poškodením praktický kryt, ktorý zabráni prípadnému poškodeniu alebo znečisteniu šošovky. Kryt je možné jednoducho otvoriť a zatvoriť. Hlavicu je možné jednoducho nastaviť v ľubovoľnom uhle a výške pomocou jednej ruky.

  • Držiak: Držiak je pevný a bezpečný, má na sebe proti šmykové plošky, ktoré uľahčujú prácu a zvyšujú bezpečnosť pri práci s lupou.

Vypínač je umiestnený na držiaku a je jednoducho dosiahnuteľný jedným pohybom ruky.

  • Otočná hlavica: Sklápacia hlavica zabezpečuje pre užívateľa maximálne pohodlie pri práci.

  • Sklápacia hlavica: Sklápacia hlavica zabezpečuje pre užívateľa maximálne pohodlie pri práci.

  • Kovová príchytka na stôl: Kovová príchytka na stôl zabezpečuje bezpečné a stabilné uchytenie, umožňuje jednoduché a rýchle uchytenie lupy na akýkoľvek povrch.

Technické údaje:
LED: 9 W (45 LED)
Svietivosť: 800 lumen
Farba: studená biela
Zväčšovacia šošovka: 5" (13 cm)
Napätie: AC 230V - 50 Hz
Farba: biela
Max. dĺžka: 1180 mm
hrúbka: 10 - 63 cm

Zväčšovacia šošovka nie je v balení, je potrebné ju zvlášť objednať.
G3115

Konkrétne referencie

Produkty v rovnakej kategórii: 16