zoom_in
  • Vypredané

Elektrická kolobežka Ninebot by Segway Kickscooter F30E

5% zľava pre registrovaných zákazníkov
670,56 €

Elektrická kolobežka ideálna na pohodlnú a ekologickú prepravu po meste. Ninebot Kickscooter F30E od Segway prejde na jedno nabitie až 30 km, má veľké bezdušové 10" kolesá s vrstvou špeciálneho želé, ktoré minimalizuje riziko prepichnutia, dosahuje rýchlosť až 25 km/h. Výkonný 300W motor zvládne až 15% stúpanie (špičkový výkon až 600W) a je odolná proti vode s krytím IPX5. Integrovaný ľahko čitateľný LED displej, praktický zvonček, vyklápací stojanček. Pripojenie Bluetooth, sprievodná mobilná aplikácia Segway-Ninebot pre Android aj iOS.

Množstvo

Vypredané

Elektrická kolobežka od Ninebot Kickscooter z novej generácie F-Series

Nová kolobežka Ninebot Kickscooter F30E by Segway ponúka všetko, čo potrebujete. Dostatočne veľká batéria a výkonný motor vám umožní v závislosti od zvoleného jazdného režimu dôjsť až 30 km na jedno nabitie. V režime Sport zvládne kolobežka ísť rýchlosťou až 25 km/h. Vďaka svojmu výkonu si poradí aj s 15 % stúpaním. O pohodlnú a bezpečnú jazdu sa stará nízko položené ťažisko a 10-palcové bezdušové pneumatiky. Na zastavenie elektrickej kolobežky Ninebot Kickscooter F30E by Segway budete mať k dispozícii prednú elektrickú brzdu a zadnú kotúčovú brzdu. Vďaka Bluetooth pripojeniu sa môžete cez aplikáciu vo vašom smartfóne spojiť s e-kolobežkou. Medzi riadidlami je umiestnený jasný LED displej, na ktorom uvidíte všetky informácie v reálnom čase. Dvojitým poklepaním možno meniť jazdné režimy.

 

Precízne spracovaná elektrokolobežka pre dospelých Ninebot Kickscooter F30E

Na elektrokolobežke Ninebot Kickscooter F30E by Segway bezpochyby oceníte ľahkú a jednoducho skladaciu konštrukciu. Môžete si ju tak bez problémov vziať so sebou do spojov mestskej hromadnej dopravy, uložiť do kufra auta alebo pohodlne prenášať v jednej ruke. Ninebot Kickscooter F30E by Segway má nový odolnejší rám trojuholníkovej konštrukcie, ktorá prepožičiava elektrokolobežke pevnosť a tuhosť. Nízke ťažisko e-kolobežky Ninebot Kickscooter F30E by Segway vám dodá počas jazdy pocit stability a bezpečia. Nosnosť kolobežky je až 120 kg.

 

Ninebot Kickscooter F30E by Segway má skvele viditeľný displej

Elektrická kolobežka Ninebot Kickscooter F30E sa pýši elegantným dizajnom a jasným, čistým LED displejom na riadidlách. Ten vám v reálnom čase bude ukazovať nielen vašu aktuálnu rýchlosť, ale aj režim napájania a stav batérie. Ninebot Kickscooter F30E by Segway disponuje technológiou Bluetooth, takže ju jednoducho spárujete s vaším smartfónom s aplikáciou Segway-Ninebot. Dvojitým kliknutím na displej elektrickej kolobežky Ninebot Kickscooter môžete prepínať medzi jazdnými režimami:

 

Eco - tento režim použite na dosiahnutie maximálneho dojazdu kolobežky

Standard - rýchlosť a dojazd sú vyvážené tak, aby ste sa dostali tam, kam potrebujete, a zároveň si užili kvalitnú jazdu

Sport - užite si maximálnu rýchlosť kolobežky, ktorá je 25 km/h (menší dojazd)

Walk - ak chcete vedľa elektrokolobežky len chodiť, použite tento režim

 

Vysoko výkonný motor

Motor elektrokolobežky disponuje výkonom 300 W, vďaka čomu na nej môžete ísť až rýchlosťou 25 km/h. Ninebot Kickscooter F30E by Segway si poradí aj s 15 % stúpaním. Maximálny dojazd elektrickej kolobežky potom činí 30 km v závislosti od zvoleného jazdného režimu.

 

Základné parametre

Max. rýchlosť: Až 25 km/h

Maximálný dojazd: Až 30km

Max. stúpanie: 15% (20% s externou batériou)

Tlmiče: Nie

Vodeodolnosť: IPX5

Batérie: 367 Wh (10200 mAh)

Smart Battery System Management: Áno

Max. doba nabíjania: Až 6.5 hodiny

Trvalý výkon: 300 W

Brzdy: Predná elektrická brzda EBS | Zadná kotúčová brzda s priemerom 140mm

Svetlá: Predné LED svetlomet s výkonom 2,1W a zadné LED svetlá

Zadné brzdové svetlo: Áno - blikajúce

Podsvietenie: Nie

Bezdušové pneumatiky (s vrstvou želé proti defektu)

Rozmer pneumatík: Predné: 25.4cm / 10 inch

Rozmer pneumatík: Zadná: 25.4cm / 10 inch

App monitor: Áno

Diaľkové ovládanie v aplikácii: Nie

Bluetooth: Áno

Skladací mechanizmus

Ľahké zloženie v 2 krokoch jednou rukou

LED obrazovka: Farebná LED (Rýchlosť, zostávajúcá energie, cestovné módy, údržba, bluetooth konektivita)

Jazdné režimy: 4 (Eco, Drive, Sport, Walk)

Tempomat: Nie

Certifikované odrazky: Áno (predné, zadné a bočné supersvietivé E-MARK odrazky)

Zvonček: Mechanický zvonček

Nosič ŠPZ: Áno

SEGWAY
A0007

Konkrétne referencie

Produkty v rovnakej kategórii: 1