zoom_in
  • Vypredané

Elektrická kolobežka Ninebot by Segway Kickscooter F25E

5% zľava pre registrovaných zákazníkov
571,50 €

Nová generácia elektrokolobežiek série F. Dojazd 25 km, motor s vysokou účinnosťou 250W (MAX 500W), rýchlosť 25 km / h, nosnosť 100 kg, 10 palcové komfortné kolesá

Množstvo

Vypredané

Popis produktu

Elektrokolobežka Ninebot Kickscooter F25E by Segway. Nová generácia F-Series.

Ninebot by Segway KickScooter F25E prichádza s kompletne prepracovaným dizajnom, ktorý je vysoko funkčný a udáva nový smer. Viac ako dve dekády skúseností v elektromobilite sa zúročuje v starostlivo vyváženom stroji pre každodenné použitie.

 

Vyvážená, komfortné a výborne spracovaná

Vďaka rýchlemu a pevnému skladaciemu mechanizmu možno v dvoch krokoch F25E ľahko uložiť v aute, vo verejnej doprave, alebo prenášať v jednej ruke. Elektrokolobežka F25E má nový odolnejší rám trojuholníkovej konštrukcie, ktorá zaisťuje vysokú pevnosť a tuhosť. Jej nízke ťažisko zaisťuje stabilné pocit z jazdy.

 

10" komfortné pneumatiky

Veľké 10 palcové pneumatiky s dušou skvele tlmí nerovnosti a majú výbornú odolnosť voči defektu.

 

Vysokopevnostné tuhý trojuholníkový rám

 Jazdiť bezpečne znamená tiež byť videný. Elektrokolobežka F25E je osadená prednými, bočnými a zadnými certifikovanými odrazkami E-MARK a vstavanými neoslňujúcimi prednými a zadnými LED svetlami + brzdovými svetlami, navyše zaisťujú bezpečnosť jazdca pri zníženej viditeľnosti. Naviac je F25E vybavená dvoma brzdami, predná - elektronická EBS a zadná kotúčová brzda s veľkým priemerom 140mm, ktoré zaisťujú krátku brzdnú dráhu.

 

250W (500W max) s vysokou účinnosťou

Elektrokolobežka Ninebot Kickscooter F25E by Segway dokáže zrýchliť až na povolených 25 km/h. Vďaka vylepšenej smart batérii (275 Wh / 7,65 Ah), ktorá sa plne nabije za 5 hodín je Ninebot by Segway KickScooter F25E šitý na mieru každodenným jazdám. O všetko sa stará patentovaný Battery Management Systém (BMS), ktorý je ešte ekologickejší - zabezpečuje, aby nedochádzalo k plytvaniu energiou, a zároveň starostlivo monitoruje výkon batérie, aby sa zabránilo kritickým situáciám, ako je prebíjanie a vybíjanie, prehrievanie a skrat.

 

Úplne nový krištáľovo čistý displej

F25E má svoj vlastný elegantný dizajn a ľahko čitateľný LED displej, ktorý vám v reálnom čase zobrazuje informácie o rýchlosti jazdy, režime napájania a stavu batérie. Má pripojenie Bluetooth a aplikáciu Segway-Ninebot, ktorá zaisťuje aktuálne informácie o stave elektrokolobežky a umožňuje aktualizáciu firmvéru pre tie najlepšie jazdné zážitky.

 

Základné parametre

hmotnosť :    15.3 kg

Maximálna rýchlosť : 25 km / h

Maximálna dojazd :  25 km

Kapacita batérie :     7,65 Ah (275Wh)

Odporúčaný vek :    12+

SEGWAY
A0005

Konkrétne referencie

Produkty v rovnakej kategórii: 1