Podmienky pre dodanie tovaru v zmluvne dohodnutých lehotách:

 - potvrdenie objednávky predávajúcim
 - voľné skladové zásoby objednaného tovaru v požadovanom množstve na elektronickej objednávke
 - prevedenie platby na účet predávajúceho - pri voľbe platby prevodom

Objednaný tovar je expedovaný nasledujúci pracovný deň po splnení vyššie uvedených podmienok, pre dodanie tovaru.

Pokiaľ je tovar skladom, v požadovanom množstve, je dodaný kupujúcemu do 1 až 2 dní. V prípade ak je tovar na objednávku, doba dodania je obvykle 3 až 15 dní. Uvedená doba dodania tovaru na objednávku nie je pre predajcu záväzná v prípade ak na sklade u dodávateľa nie je požadované množstvo objednaného tovaru, alebo tento tovar je v danom okamihu u dodávateľa vypredaný a jeho objednanie zo strany dodávateľa u výrobcu nie je možné.

Možné spôsoby dodania tovaru na území Slovenska:
Dodanie tovaru na adresu s dobierkou. Tovar je zasielaný dopravcom na dobierku. Dopravca doručuje zásielky v pracovných dňoch obvykle do 24 hodín od expedície tovaru.

Dodanie tovaru na adresu po úhrade tovaru prevodom. Tovar je dodaný za rovnakých podmienok ako s dobierkou s tým, že kupujúci uhradí cenu za tovar na účet predávajúceho vopred. Kupujúci je povinný prevziať tovar od tretej osoby (logistického partnera predávajúceho), ktorá dodá tovar prostredníctvom dopravcu. Predávajúci ako dlžník vyjadruje súhlas s týmto spôsobom splnenia záväzku dodať objednaný tovar.